technická analýza akcií

    Home - index
    Akcie Evropa
    Akcie Čechy
    Akcie USA
    Akcie různé
    Dividendy stále
    Indexy
    Fondy
    Technická analýza
    Fundamentální analýza
    Moudrosti
    Expert investice
    ♠ ♥ ♣ ♠ ♥ ♣
    Diskuse otázky odpovědi
    Zima sníh mráz


Frankfurt Xetra New York London grafy a indikátory comdirect.de

Kdy koupit akcie , kdy prodat akcie : Indikátory jsou k dostání zdarma pod grafy akcií na : comdirect.de , onvista.de = Technická analýza zadarmo. Grafy akcií z burzy Praha , Frankfurt , Xetra , Londýn , New York a indikátory pod nimi.
Signál koupit akcii znamená dolní protknutí křivek indikátoru MACD.
Signál prodat akcii znamená horní protknutí křivek indikátoru MACD , nebo pokles kurzu akcie -10% až -15%.
Signál prodat akcii znamená také pokles kurzu pod linii spojující dolíky v grafu , nebo linii spojující spodní konce knotů svíček , kdy se zdá , že je trend rostoucí u konce , nebo kurz spadl pod linii podpory a nic mu nebrání padati dál.
Výnosné bývá také držeti akcie nonstop od 3. do 9. roku dekády , pokud podnik každoročně zvyšuje zisk více než 20% a pokud akcie neni etrémně předražená s P/E = KGV, P/S = KUV, P/B = KBV. A v těchto letech muže přinßesti stop loss order více škody než užitku. Nejvetsí podniky a banky Spanelska , Britanie a USA, kterým neskodi konkurence a platí nadprumerné dividendy, je dobré míti stále , 50 let , jen pro dividendy v důchodu.


1.                       2.
1) Koupit akcie pri K, kdyz se zdá, ze trend klesající skoncil a zacal trend rostoucí a kupovat i pozdeji v trendu rostoucím.
2) Prodat akcie u P, kdyz se zdá, ze trend rostoucí skoncil.


Site Meter